O firmie

Firma AUDIOMED została założona w 2003 roku i nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu protetyki słuchu dla mieszkańców Łukowa i powiatu Łukowskiego. Właścicielem jest dyplomowany protetyk słuchu Anna Stolarczuk, a specjalistycznych konsultacji z zakresu audiologii udziela lek. med. Marek Stolarczuk.

Od 2017 roku firma mieści się w nowo wybudowanym budynku znajdującym się w centrum miasta przy ul. Browarnej 25.

Parking z przodu lub z tyłu budynku pozwala zaparkować bezpiecznie samochód a wejście na klatkę znajduje się od strony parku. Gabinety umiejscowione są na pierwszym piętrze, na które można dostać się schodami lub windą. 
W przestronnej poczekalni znajdują się miejsca siedzące dla osób oczekujących oraz bezpośredni dostęp do toalet.

Pomieszczenie, w którym pacjent jest przyjmowany jest wyposażone we wszystkie niezbędne urządzenia do diagnostyki niedosłuchów oraz  komputery z aktualnym oprogramowaniem do doboru aparatów słuchowych.

Swoją wiedzę poszerzamy poprzez uczestnictwo we wszelkich szkoleniach dotyczących nowości produktowych w aparatach słuchowych oraz przynależność do POLSKIEGO STOWARZYSZENIA PROTETYKÓW SŁUCHU.

Oferujemy w sprzedaży aparaty słuchowe renomowanych firm: AUDIO SERVICE, OTICON, PHONAK, SIGNIA, AUDIBEL, WIDEX.
Wszystkie sprzedawane aparaty objęte są trzyletnią gwarancją oraz pięcioletnią, fachową opieką protetyka słuchu. Szeroka oferta aparatów słuchowych pozwala na spełnienie potrzeb każdej osoby z problemem niedosłuchu. Nasze indywidualne podejście do pacjenta jest często zauważane i doceniane, co pozwala nam czerpać siły do dalszej pracy i pomaganiu innym.

Posiadamy w sprzedaży zarówno aparaty zauszne, wewnątrzuszne jak i wewnątrzkanałowe.

Można zamówić u nas również wkładki uszne indywidualne twarde lub miękkie do aparatów słuchowych, przeciwhałasowe (ochronniki słuchu) oraz przeciwwodne.

W swojej ofercie posiadamy również nowoczesne systemy wspomagające słuch - FM. Pozwalają one na wyraźne słyszenie z dużej odległości, ponieważ dźwięk transmitowany jest drogą radiową z pominięciem niekorzystnych zjawisk akustycznych. Systemy FM są dedykowane do konkretnych aparatów słuchowych a także do implantów ślimakowych, dzięki czemu ich wygląd jest dyskretny.